Aksiyon

F.E.A.R. Platinum Collection Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

F.E.A.R. Platinum Collection Full indir Tek Link PC Oyunu

F.E.A.R. Platinum Collection Full indir Tek Link PC Oyunu Kendi sinematik aksiyon, gerilim ve terör destanında kahraman olun. Gizemli bir paramiliter güç, milyarlarca dolarlık bir havacılık binasına sızar, rehin alır, ancak hiçbir talepte bulunmaz. Hükümet, yalnızca imha edilmeleri için bir Özel Kuvvetler timi göndererek yanıt verir. Katliamın canlı görüntüleri, askerleri parçalayan açıklanamaz bir yıkım dalgasını gösteriyor. Başka bir çare olmaksızın, seçkin FEAR (First Encounter Assault Recon) ekibi olağanüstü durumlarla başa çıkmak için toplanır. Onlara basit bir görev verilir: Tehdidi değerlendirin ve davetsiz misafirleri ne pahasına olursa olsun ortadan kaldırın.
KORKU Çıkarma NoktasıÇıkarma Noktası, orijinal oyunun bittiği yerde – bir patlama ile – başlıyor. FEAR ekibinin üzerinde bulunduğu helikopter çevreyi terk etme girişiminde bulunurken, bunun yerine düşüyor. KORKU ekibi, artık özgür Alma ve onun paranormal minyonlarıyla yıkılmış bir şehirde savaşarak, alternatif bir çıkarma noktası aramaya zorlanır.
FEAR Perseus Mandate İlk FEAR ekibi ve Delta Force durumu kontrol etmek için savaşırken, Armacham Technology Corporation’ın (ATC) karanlık geçmişine ışık tutmak için ikinci bir FEAR ekibi gönderilir. İkincil bir FEAR ekibinin bir üyesi olarak, ATC tesislerindeki gizli proje hakkında daha fazla bilgi keşfetmeye davetlisiniz. Bu genişletme için çok oyunculu bileşen artık mevcut değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı