Bakım - Temizlik

EZ Game Booster Pro İndir

Hemen İndir

EZ Game Booster Pro Oyun hızlandırma programı indir, Bilgisayar oyunları söz konusu olduğunda, özellikle donanımınız çizginin üstünde değilse, her küçük kenar yardımcı olabilir. Video oyunlarınızda gerçekten mümkün olduğunca çok kareyi sıkıştırmak istiyorsanız, EZ Game Booster size yardımcı olabilir. Gereksiz özellikleri devre dışı bırakmak, diğerlerini optimize etmek ve çok daha fazlası gibi işletim sisteminizde çok çeşitli ayarlamalar yapmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, önemli miktarda kaynak boşaltabilirsiniz, böylece oyunlarınız daha iyi performans gösterebilir.

EZ Game Booster ücretsiz ve ücretli sürümleriyle gelir. Tüm modern Windows platformlarında çalışır ve hem 32 hem de 64 bit sürümlerini destekler. Yazılımı yüklemek hızlı ve zahmetsiz bir iştir ve herhangi bir özel gereksinimi karşılamanız gerekmez.

Yazılım çok sayıda seçeneği kullanımınıza sunar. Bir dizi sekmede düzgün bir şekilde düzenlenirler ve değişiklikleri uygulamak için bunları bir kez tıklamanız yeterlidir. İlk sekme yapabileceklerinize genel bir bakış sunar. Yazılım, performansınızı artırmak için ağ, hız ve kararlılık ayarları yapmanızı sağlar. Dahası, tüm bu ince ayarları tek bir seferde yapabilirsiniz, sadece ana sayfadaki büyük bir düğmeyi tıklayarak.

Birer birer ince ayar yapmak istiyorsanız, ikinci sekmeye gidebilir ve bir dizi radyo düğmesini tıklayabilirsiniz. Windows Güvenlik Merkezi’ni devre dışı bırakmak, ağ gecikmesini optimize etmek, CPU çekirdeklerinin parkını kaldırmak vb. Gibi belirli eylemleri gerçekleştirmek için tek bir tıklama yeterlidir. Efektler anlıktır ve ayarlarınızı geri almak için düğmelere ikinci kez tıklayabilirsiniz. Daha fazla sayıda ince ayarı geri almak için bir dizi Geri Yükleme seçeneğini de tıklayabilirsiniz.

 

EZ Game Booster Pro İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı