Overclock

EVGA Precision X 16 indir

Hemen İndir

EVGA Precision X 16 Hız Aşırtma Overclock Programı indir Gelecek şimdi EVGA PrecisionX 16 ile. Bu yazılım, GPU Saat Ofsetleri, Bellek Saat Ofsetleri, Fan Hızı, voltaj ve çok daha fazlası dahil olmak üzere grafik kartınıza ince ayar yapmanızı sağlar. EVGA PrecisionX’in bu en son sürümü, Microsoft DirectX 12 API için yeni özellikler, hız aşırtma desteği, işlevsellik ve tam destek ekler. Gerçek meraklılar GeForce overclock için bir numaralı seçenekle gitmeyi biliyorlar; EVGA Hassasiyeti X 16.
Temel Özellikler: Microsoft DirectX 12 API için tam destek; RGB renk desteği ile yeniden tasarlanmış OSD arayüzü; GPU, Bellek ve Gerilim Kontrolü; Güç Hedef Kontrolü; Piksel Saat Hızaşırtma – OC yenileme hızınız; Entegre Buhar Başarıları (Steam Versiyonu); Kare Hızı Hedef Kontrolü; Özel Fan Kontrolü / Fan Eğrisi; Kısayol tuşu ile 10 profile kadar profil oluşturma sistemi; 64 ve 32bit destekli oyun içi OSD dahil sağlam izleme; Oyun ekran görüntüsü kısayol tuşu BMP ve JPG formatlarını destekler.

Tanıtımı EVGA hassas X1 . Yepyeni bir düzen, tamamen yeni kod tabanı, yeni özellikler ve daha fazlası ile yeni EVGA Precision X1 yazılımı her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha iyi. Bir NVIDIA Turing grafik kartı ile eşleştirildiğinde, yeni EVGA Precision X1 dahili overclock tarayıcı, ayarlanabilir frekans eğrisi ve RGB LED kontrolü ile tüm potansiyelini ortaya çıkaracak.

EVGA Precision X 16 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı