Arcade

Enter The Gungeon Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Enter The Gungeon Full indir Tek Link - PC Oyunu

Enter The Gungeon Full indir Tek Link – PC Oyunu Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon’un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilen silahlara ulaşarak, ateş etme, ganimet atma, atlamadan sıyrılma ve masa çevirme arayışındaki bir grup uyumsuzun peşinde koşan bir mermi cehennem zindanı tarayıcısıdır. Bir kahraman seçin [veya eşli modda takım oluşturun] ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlanmış korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi katta hayatta kalarak Gungeon’un dibine doğru savaşın. Değerli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve fırsatçı tüccarlar ve esnaflarla sohbet ederek avantaj elde etmek için güçlü eşyalar satın alın.

Gungeon:Gungeon’a girin – duvarlarına giren her şeyi yok etmeye eğilmiş, prosedürel olarak oluşturulmuş bir labirent içinde titizlikle elle tasarlanmış odaları zarif bir şekilde harmanlayan, sürekli gelişen bir mermi cehennemi kalesi. Ancak dikkatli olun – Gungeon, nöbetçilerine ve tuzaklarına karşı en mütevazı zafere bile, içerisindeki riskleri ve zorlukları artırarak yanıt verir!

The Cult of the Gundead: The Gungeon sadece tuzaklar ve uçurumlardan ibaret değil – silahlı Gundead Kültüyle yüzleşirken sinirlerinizi sakinleştirin ve hedefinizi sabitleyin. Silahın bu müritleri, kahramanları yollarına koymak ve tapınaklarını savunmak için gerekli taktikleri uygulamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Zindancılar:Her biri derin bir pişmanlıkla yüklenen ve maliyeti ne olursa olsun geçmişlerini değiştirmenin bir yolunu arayan birkaç beklenmedik kahramandan birini seçin. Eşit ölçüde cesaret ve çaresizlikle dolu bu maceracılar, alevli duvarlara dalmaktan, bir mermi duvarından yuvarlanmaktan veya hedeflerine canlı ulaşmak için etrafta ne varsa arkasına saklanmaktan çekinmeyecekler!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı