Güvenlik

Emsisoft Internet Security indir

Hemen İndir

Emsisoft Internet Security v11.0.0.6131 indir, bir Antivirüs, Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma, Güvenlik Duvarı, hepsi bir arada aygıttır. PC’nizi tüm internet tehditlerinden temizler ve korur: virüsler, casus yazılımlar, truva atları, botlar, reklam yazılımları ve solucanlar, güçlü bir güvenlik duvarı ile güçlendirilmiştir. Üç katmanlı önleme motoru kullanır: Sörf Koruması, Gerçek Zamanlı Dosya Koruması ve Davranış Engelleyici.
Emsisoft Internet Security indir Surf Protection, sahte ve tehlikeli web sitelerine erişimi engellerken, Gerçek Zamanlı Dosya Koruması, gerçek zamanlı olarak 10 milyondan fazla kötü amaçlı yazılım türünü tarar. Web’de çalıştırılmaya veya indirilmeye çalışıldığında tehlikeleri hemen tanır. Yeni kötü amaçlı yazılım imza güncellemeleri günde en az 24 kez kullanılabilir.

Üçüncü katman olan Live Cloud-Doğrulama özelliğine sahip Davranış Engelleyici, çalışan tüm programları her zaman tarar ve izler. Yeni, karmaşık kötü amaçlı yazılım saldırılarını önler ve henüz imza veritabanında bulunmayan sıfır günlük tehditleri yakalar. Bir program şüpheli bir şey yapar yapmaz durdurulur ve uyarılır.

Dördüncü katman olan Anti-Ransomware, ilk dosya bile şifrelenmeden önce fidye yazılımlarına müdahale ederken, rakipler genellikle tekrarlanan bir şifreleme eyleminin algılanmasına güvenir.

Akıllı bir güvenlik duvarı, genel ağları kullanırken sisteminizi kapatır ve gizler. PC’niz neredeyse görünmez olacak. Güvenlik Duvarı, minimum güvenlik duvarı uyarısına sahiptir ve programların genel bağlamında güvenilirliğini değerlendirme yeteneği ile hızlı ve kullanımı kolaydır. Reklamlar veya araç çubukları gibi potansiyel olarak istenmeyen programları kaldırabilir. IPv6 desteğini içerir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı