Güvenlik

Emsisoft Emergency Kit indir

Hemen İndir

Emsisoft Emergency Kit v2020.3.1.10032 Emsisoft Emergency Kit , kötü amaçlı yazılımları taramak ve virüs bulaşmış bilgisayarları temizlemek için yazılım yüklemesi olmadan kullanılabilen bir dizi program içerir. Grafiksel kullanıcı arayüzü ile birlikte güçlü Emsisoft Tarayıcı içerir.
Emsisoft Emergency Kit indir
Virüs bulaşmış PC’yi Virüsler, Truva Atları, Casus Yazılımlar, Reklam Yazılımları, Solucanlar, Çeviriciler, Keylogger’lar ve diğer kötü amaçlı programlara karşı tarayın . Bu tarayıcı, tarayıcı ile aynı işlevselliğe sahiptir, ancak grafik kullanıcı arabirimi içermez. Komut satırı aracı profesyonel kullanıcılar için üretilmiştir ve toplu işler için mükemmeldir.
90’lı yılların sonlarında oldukça eski bir PC’niz yoksa, en son servis paketi yüklü olarak Windows 7, 8 veya 10 kullandığınızı varsayarsak, muhtemelen cevap evettir . Tüm özellikler x64 sistemlerinde de tamamen işlevseldir. Emsisoft EmergencyKit çalışırken, takması gereken 10 milyon imza dikkate alındığında yaklaşık 200 MB RAM kullanıyor. Bilgisayarınızda en az 1 GB RAM varsa, bu mükemmel olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı