Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware indir

Hemen İndir

Emsisoft Anti-Malware v11.0.0.6131 indir, Emsisoft Anti-Malware bilgisayarınızı hem virüslerden hem de istenmeyen yazılımlardan korur. 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir ve diğer tekliflerin aksine, diğer insanların belirli sorunlarla nasıl başa çıktığını kontrol edebildiği topluluk ağı sayesinde, tehditleri ve onlarla başa çıkma biçiminde çok yönlü olabilir.
Emsisoft Anti-Malware indir Uygulama yeteneklerini sınırlar: Emsisoft Anti-Malware’in en etkileyici özelliklerinden biri, kendinizi rahatsız hissettiğiniz yetenekleri engellerken bir uygulamayı kullanmanıza izin vermesidir. Engellenebilecek bazı yetenekler arasında, keylogging, Web tarayıcı ayarlarını değiştirme veya bilginiz olmadan servislerin, sürücülerin veya yazılımların yüklenmesi yer alır.

Topluluk eylem sistemi: Bilgisayarınızdaki bir uygulama hatalı çalışıyorsa, kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı, aynı sorunla uğraşmak zorunda kalan diğer kişilerin eylemlerine başvurarak durumu kendi başına çözebilir. Yeterli sayıda kişi aynı işlemi yaptıysa uygulama aynı şekilde yanıt verir.

Çeşitli tarama modları: Çoğu modern kötü amaçlı yazılımdan koruma ürünü gibi uygulama, testlerimizde toplam 32 dakika süren “Akıllı” mod da dahil olmak üzere çeşitli tarama modları sunar. Her taramadan önce bir tanım güncellemesi yapılır; düzenli virüs tanımı güncellemelerinin tamamlanması yaklaşık bir dakika sürer, ancak yazılımı yükledikten sonraki ilk güncelleme on kat daha uzun sürebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı