Converter

eBook Converter Bundle indir

Hemen İndir

eBook Converter Bundle eKitap Dönüştürücü Paketi indir Kindle, Nook, Google Play, Sony, Kobo ve diğer çevrimiçi e-Kitap mağazalarından 1 tıklama ile satın alınan e-Kitapların şifresini çözer ve dönüştürür. şimdiye kadar kullanılan en kolay e-kitap dönüştürme yazılımı, e-kitabı 1 tıklama ile PDF / ePub / Kindle / Word / Html / Metin formatına dönüştürür, ödüllüdür ve tüm e-Kitaplar için “olması gereken” bir araçtır okuyucu. Reklam yazılımı, casus yazılım veya virüs olmadan% 100 güvenlidir.

Esnek ve hoş bir arayüze sahip olan eBook Converter Bundle, e-Kitapları herhangi bir PC kullanıcısı için okunabilir hale getirmektir. Dosyaları basit bir sürükle ve bırak hareketiyle veya ‘Dosya ekle’ düğmesine tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, dosyalarınızı doğrudan cihazınızdan içe aktarmak isterseniz, yazılım özel Kindle, Nook ve Amazon Digital Edition düğmelerini tıklamanıza ve e-Kitaplarınızı anında yüklemenize izin verir.

Amazon, Google Play veya Sony’den satın alınan e-Kitaplar ve ePub PDF’ler PC’niz tarafından desteklenen çok sayıda biçime dönüştürülebilir.

eBook Dönüştürücü Paketi, dosyalarınızı PDF, ePub, Kindle mobi, RTF, metin ve HTML formatlarına dönüştürmenizi sağlar.

Okuma veya yazdırma rahatlığınız için kağıt boyutunu da seçebilirsiniz. E-Kitapları harf boyutunda veya A4, A5 ve B4 ila B6 gibi standart uluslararası boyutlarda okuyabilirsiniz.
eBook Converter Bundle indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı