Dying Light: The Following – Enhanced Edition Full indir Tek Link PC Oyunu İmkânsız görülen şey meğerse mümkünmüş. Harran’ın duvarlarının dışına açılan gizli bir geçit varmış. Binlerce insanın hayatını kurtarmak için sürdürdüğümüz zamana karşı amansız mücadele esas şimdi başladı…
Yepyeni, nefes kesici ve ana oyundaki haritaların hepsinin toplamından daha büyük haritayı keşfe çık. Yeni mekânlar, karakterler, görevler ve gizemler seni bekliyor.
Bir kez daha Kyle Crane olup zombilerin insanları tehdit eden tek şey olmadığını ortaya çıkar. Harran’ın kaderini kökten değiştirme imkânını elinde tutan kadim tarikatın ardındaki sır perdesini arala.
Hayatta kalmanın yeni yolu: zombi sürülerini ezip biçerek geçebileceğin yepyeni ve tamamen modifiye edilebilir bir araç. Arazi aracını özelleştirerek ölümcül bir silaha dönüştür, sonra da yollara düş.
Tarikatın elindeki sırları bir bir açığa çıkarmak için namını tüm yerel halka duyur. Görevler yaparak güvenlerini kazan ve tarikata nasıl sızacağını sen belirle.