CD / DVD

DVD-Ranger indir

Hemen İndir

DVD-Ranger DVD kopyalama programı indir Gerçekten eski olmalarına rağmen, film DVD’leri çoğu bilgisayar kullanıcısı ve medya meraklısı arasında hala çok popüler. Çünkü video DVD’lerin oynatılması kolay ve adil bir kaliteye sahip. Ancak gittikçe daha gelişmiş medya cihazlarının piyasaya sürülmesiyle DVD’ler artık kullanılmıyor. Bu nedenle, film disklerini multimedya cihazlarının çoğuyla uyumlu hale getirmek için diğer biçimlere dönüştürmek iyi bir fikirdir. Film DVD’lerini diğer formatlara dönüştürebilen bir program DVD-Ranger’dır.

Yazılımın neredeyse tüm Windows sürümlerinde herhangi bir sorunu yoktur ve çok az sabit disk alanı kaplar. Bunun yanında, herkesin tamamlayabileceği basit bir kurulum sihirbazı vardır, hatta deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları.

DVD-Ranger’ın arayüzü, işlevleri açıkça yazılı olan bazı büyük düğmelere sahiptir. Böylece, yazılımı başlattığı andan itibaren programın arayüzüne hızlı bir şekilde aşina olacaksınız. Film DVD’leri Blu-ray, Apple TV uyumlu video dosyaları, mobil video dosyaları, uyumlu PlayStation medya dosyaları vb. Gibi çok sayıda biçime dönüştürülebilir. Böylece, kullanıcı DVD’sinin tüm bu cihazlar kullanılarak oynatılabileceğinden emin olabilir. Seçilen her cihaz için birkaç kalite ön ayarı vardır. Bu ön ayarlar, daha önce hiç video dönüştürücü kullanmayan kullanıcılar bile, herkes tarafından yönetilebilir.
DVD-Ranger indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı