Arcade

Dusty Revenge Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Dusty Revenge Full indir Tek Link - PC Oyunu

Dusty Revenge Full indir Tek Link – PC Oyunu Çok sayıda yasadışı suçlu, tehlikeli yaratık ve hepsini yöneten acımasız kötü kötü adamla yüzleşmeye hazır, çok silahlı bir savaşçı olan Dusty olarak oynayın. Yol boyunca yeni silahlar ve yeteneklerle arkadaşlarla buluşun, cömertçe çizilmiş ortamlarda yolculuk yapın ve intikam için bastırılamaz susuzluğunuzu gidermek için birlikte çalışın. Oyuncular, devasa roketatarlarıyla düşmanları çiğneyen topçu desteği Rondel ve ölümcül isabetli tüfeğiyle bir sürü düşmanı gizlice yere seren keskin nişancı McCoy olmak üzere iki destek karakterini çağırabilir.
Özellikleri
Benzersiz destek karakter yetenekleri ve çılgın platform oluşturma ile harmanlanmış stilistik 2D aksiyon savaşı.
Eşsiz müttefik sistemi. Ağır silah uzmanı müttefikinizle büyük düşman kümelerini ele geçirin veya sayısız minyonla savaşırken keskin nişancı desteğinizi kullanarak hassas öldürmeler yapın.
Yeni oynanabilir karakter ‘Kitsune’ ile yeni yerel işbirliği modu sunuyor.
Yeni ‘Boss Rush’ modunun kilidini açın ve dövüş becerinizi test edin.
Çarpıcı görseller. Dusty Revenge Co-op Edition sizi 10 güzel elle çizilmiş ortam ve 8 farklı boss dövüşüyle ​​kaplayacak.
Yeni içerik. Dusty Revenge Co-op Edition, oynanabilir yeni bir karakter, yeni bir seviye, yeni düşmanlar ve yeni patronlarla parlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı