Driver

DriverEasy Professional indir

Hemen İndir

DriverEasy Professional Driver Bulma Programı indir, tüm sürücülerinizi sadece 1 tıklamayla güncelleyebilirsiniz. DriverEasy, PC’nizdeki sürücü sorunlarını otomatik olarak algılamak, indirmek ve düzeltmek için tasarlanmıştır. Sonuç tamamlandığında, gelişmiş ve geliştirilmiş performansa sahip daha kararlı bir PC olur.

DriverEasy, Windows PC’nizin sürücülerini birkaç tıklamayla otomatik olarak güncelleyebilir ve bakımını yapabilir. Uygulama, PC’nizi güncel olmayan, eksik ve uyumsuz sürücüler için tarar ve güncel sürümleri indirir ve yükler.

DriverEasy otomatik geri yükleme noktaları ve sürücü yedeklemeleri oluşturur ve ardından taramaları zamanlamanızı ve sürücüleri tek tek veya tümünü bir kerede yüklemenizi sağlar.

Genel olarak, DriverEasy kullanımı çok basit, hızlı bir sistem analizi işlevine sahiptir ve sistem sürücülerinizi otomatik olarak indirip güncelleyebilir. Dezavantajı, tüm PC üreticisi bileşenleriyle tam olarak çalışmayabilir ve sürücü güncellemeleri, uygulamanın ücretsiz deneme sürümünde sınırlıdır.
DriverEasy Professional indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu