Driver

Driver Whiz indir

Hemen İndir

Driver Whiz Driver Güncelleme Programı indir, Driver Whiz, eski veya eksik sürücüleri taramak ve güncellemek için kullanılan benzersiz bir windows sürücü güncelleme aracıdır. Yazılım programı, on milyondan fazla sürücünün kullanıcı dostu arayüzü ile sisteminiz için en güncel Windows sürücülerini hızlı bir şekilde bulabilir. Kullanıcılar sınırsız taramanın keyfini çıkarabilir, ancak güncelleme sürücüleri ücretsiz olarak sağlanacaktır. Driver Whiz, sürücüleri güncellemede zaman ve çaba tasarrufu sağlayabilen bir sürücü tarayıcı aracı olarak görev yapar.

Driver Whiz , 10 milyondan fazla sürücünün bulunduğu bir veritabanından en güncel sürücüleri bulmak için Windows sisteminiz ve donanım aygıtlarınız için bir sürücü tarayıcı ve sürücü güncelleme yazılımı olarak görev yapar . Driver Whiz düzenli olarak yüzlerce yeni sürücüyü veritabanına ekler.

Bir sürücü güncelleyici aracı olan Sürücü Whiz, doğru Windows sürücülerini güncellemek için bilgisayarınızın üreticisi ile sürücü uyumluluğunu anında kontrol eder. Windows sistemleri, üreticinizin sistemi için onaylanmış sürücülerle güncellenecektir.

Driver Whiz indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı