Driver

Driver Talent Pro indir – Full v7.1.28.120

Hemen İndir

Driver Talent Pro Sürücü Tarama Programı indir, tüm sürücüleri otomatik olarak tanımlayan, çevrimiçi en son güncellemeleri bulan ve bilgisayarınızı en iyi şekilde tutmak için en son sürümlere getirmeyi teklif eden bir uygulamadır.

Kurulum işlemi hızlı. Ancak, bu belirtilmemiş olsa da, yardımcı programı bilgisayarı her açtığınızda çalıştırmak için Windows başlatma sırasına entegre edilir. Bu seçenek ayarlar panelinden devre dışı bırakılabilir. Driver Talent, tüm ana bileşenlerin farklı alanlarda düzgün bir şekilde düzenlendiği hoş ve sezgisel bir arayüze sarılmıştır.

Sürücüleri tarayın, indirin ve yükleyin
Başlangıçta Windows sürümünüzü otomatik olarak algılar ve eski olanları görüntülemek için yüklü tüm sürücüleri taramak için izin ister. Duruma göre filtrelenebilir (kararlı veya en yeni). En son sürücülerin tarihi, sürümü ve boyutu gösterilir ve çevrimiçi birden çok sürüm varsa, tercih edilen sürücüyü seçebilirsiniz. Programın yükleyiciyi seçilen sürücüler için otomatik olarak indirmesi ve çalıştırması istenebilir veya en son sürümü bilgisayara indirebilir, böylece kurulum prosedürünü oradan devralabilirsiniz.

Driver Talent Pro indir - Full v7.1.28.120

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı