Driver

Driver Genius Professional

Hemen İndir

Driver Genius Professional Driver Bulma Programı indir izde güncel olmayan sürücüleri bulan ve güncelleyecek bir sürücü yönetim aracıdır. Driver Genius Professional ayrıca sürücülerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilir – özellikle sistem çökmesi durumunda veya yeni bir işletim sistemine yükseltme yaparken faydalıdır.

Sürünü Güncelleme Programı indir
Farenizin sadece birkaç tıklaması ile Driver Genius bilgisayarınızdaki sürücüleri analiz edecek ve 600.000’den fazla sürücü içeren bir veritabanından güncellemeler önerecektir. Veritabanı, anakartlar, ekran kartları, ses kartları, ağ kartları, modemler, monitörler, fareler, klavyeler, dijital kameralar, video yakalama kartları vb.Gibi donanım cihazlarının büyük çoğunluğu için sürücüler içerir.
Sürücü güncellemeleri üreticiden ücretsiz olarak alınabilir, ancak tam cihazınız veya modeliniz için bulunması zor olabilir. Ücretsiz taramayı indirip çalıştırdığınızda, hangi sürücülerin eski olduğunu görebilirsiniz. Sürücülerinizi Driver Genius ile otomatik olarak güncellemek istiyorsanız, ürünü tek seferlik $ 29.95 USD karşılığında kaydetmeniz gerekir. Her Driver Genius satın alımı, tam 30 günlük para iade garantimizle desteklenmektedir.
Driver Genius Professional

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı