Driver

Driver DR indir

Hemen İndir

Driver DR Driver Bulma ve Güncelleme Programı indir Sürücü DR, sürücüleri güncellemeyi bu kadar kolay bir hale getirir. Bir sürücüyü güncellemek için düğmenizi 3 kez tıklamanız yeterlidir. Basit ve profesyonel kullanıcı arayüzü ile herhangi bir bilgisayar bilgisi olmadan kullanabilirsiniz. Yazılımı sürücülerinizi kolayca geri yüklemek, yedeklemek ve kaldırmak için de kullanabilirsiniz.

Aygıt sürücüleri, bilgisayar bileşenlerinizin işletim sisteminizle iletişim kurmasını sağlayan küçük programlardır. Bir sürücü eksik, yanlış veya güncel değilse, söz konusu bileşen özelliklerden yoksun olabilir, zayıf çalışır veya hiç çalışmayabilir. Driver Doctor – stilize Driver Dr – sıradan Windows kullanıcısının aygıt sürücüsünü güncel tutmasını kolaylaştıran bir programdır. Bu program Windows XP, Vista, 8, 8.1 ve 10 ile çalışır. 8 milyondan fazla girişi olan ve neredeyse günlük olarak güncellenen bir sürücü veritabanı tarafından desteklenir. Programın kurulumu kolaydır. İsteğe bağlı olarak yürütülebilir, ancak PC’nizi bir zamanlamaya göre otomatik olarak tarayabilmesi için sistem tepsinizde de çalışabilir. Hatta bir geri yükleme noktası oluşturabilir, sürücüleri indirebilir ve hepsini sizden herhangi bir etkileşim olmadan yükleyebilir, bu da çok uygundur.

Ayarlarda, belirli bir sürücü ve Sürücü DR’si ile uyumsuzluğun olduğu birkaç durum için kullanışlı olan cihazları gizleyebilirsiniz. Sürücü DR’yi kullanmanın birincil yolu, bir taramayı etkinleştirmek veya zamanlanmış bir şekilde gerçekleşecek bir tarama gerçekleştirmektir. Taramalar oldukça hızlıdır ve tarama tamamlandığında, program eksik, yanlış veya güncel olmayan sürücüleri gösterecektir. Sürücüleri manuel olarak indirip yüklemeyi tercih etseniz bile program çok sezgisel ve kullanımı kolaydır. Kullanıcı arayüzü iyi organize edilmiş, ancak XP döneminde yaratılmış ve modern standartlardan biraz cansız görünüyor, çünkü güncellenmedi. PC’niz hakkında tek bir yerde size birçok değerli bilgi veren bir sistem bilgisi içerir.

Driver DR indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı