Güvenlik

Dr.Web LiveDisk

Hemen İndir

Dr.Web LiveDisk 6 iso Türkçe indir, virüsleri ve diğer tehlikeli dosyaları bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış önyüklenebilir bir disktir. Kaldırma araçlarını doğrudan önyüklemeden sonra kullanmanıza ve virüs saldırısı tarafından oluşturulan sorunları atlamanıza olanak tanır. Bilgisayarınıza bir virüs saldırdıysa ve işletim sistemini başlatma konusunda sorun yaşıyorsanız, bu disk size yardımcı olabilir. İnternete ve daha da önemlisi bir antivirüs sistemine erişim sağlayan daha basit bir arayüz başlatmanıza izin verir. İnatçı kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için önyüklenebilir bir disk oluşturun Kontrol Merkezi, virüs bulaşma kaynağını ve virüs bulaşan dosyaları tespit etmek için sabit sürücüyü taramanızı sağlar. Tarayıcı tüm sabit sürücüyü tarayacak veya şüpheli bulduğunuz klasörleri veya dosyaları seçecek şekilde yapılandırılabilir.
Dr.Web LiveDisk
Tarayıcıyı başlatmadan önce İnternet’e bağlanmanız ve virüs tanım dosyalarınızın güncel olduğundan emin olmanız önerilir. Birlikte verilen güncelleyici en son sürümü alabilir ve tek bir tıklama ile yükleyebilir. Kötü amaçlı yazılımlar için karantina ve hariç tutma listesi
Virüsten koruma, algılanan dosyaları otomatik olarak silmek veya karantinayı güvenli bir yerde saklamak için kullanmak üzere yapılandırılabilir. Ayrıca, düzenli taramaların yapılandırılması için bir hariç tutma listesi ve bir zamanlayıcı da içerir. LiveCD menüsü, bilgisayarı önyüklemek ve onarımları yapmak için bir LiveUSB çubuğu oluşturma seçeneği sunar. Bu önyüklenebilir USB depolama cihazı zamandan tasarruf edebilir ve size benzer kurtarma özellikleri sağlar.Kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı ekstra güvenlik katmanı, Programın arayüzünü anlamak kolaydır ve önemli kurtarma özelliklerine hızlı erişim sağlar. Tüm yönleri göz önüne alındığında, Dr.Web LiveDisk, işletim sistemini başlatırken sorun yaşıyorsanız bile bilgisayarınızı virüslere karşı taramak için yararlı bir araçtır. Testlerimizde en son Windows sürümünde sorunsuz çalıştı ve herhangi bir kararlılık sorunu ile karşılaşmadık.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı