Antivirüs

Dr.Web Anti-Virus indir

Hemen İndir

Dr.Web Anti-Virus / Security Space v11.0.3.4210 indir, Gerçek zamanlı koruma, güvenlik duvarı, Outlook mesajları için virüs spam tarayıcı, kendini koruma, şifre koruması, karantina yöneticisi, e-posta bildirimleri, istatistikler ve raporlara sahip kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması
Dr.Web Anti-Virus indir Dr.Web , kötü amaçlı yazılımları uzak tutmak için bilgisayarınızı düzenli olarak taramak için kullanılabilecek bir virüsten koruma çözümüdür. Truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, rootkit’ler ve casus yazılımları içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan çok çeşitli tehditleri tespit edebilir. Arabirime sistem tepsisi alanından erişilebilir ve üç tarama seçeneği sunar: Hızlı, Tam ve Özel. Express seçeneği, bellek ve işletim sistemi gibi temel sistem konumlarını tarar.

Bilgisayarın tamamını ve USB sabit sürücüler veya taşınabilir bellek çubukları gibi çıkarılabilir depolama aygıtlarını taramak istiyorsanız, Tarama işlemini tamamla seçeneğini kullanmanız gerekir.

Bir depolama aygıtını yeni bağladıysanız ve içeriğini taramanız gerekiyorsa, geçici dosyalar veya Belgeler klasörü gibi etkilenmesi muhtemel önemli klasörleri seçmenize izin verdiği için Özel taramaya başvurmalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı