Bakım - Temizlik

DLL Suite indir

Hemen İndir

Windows DLL Onarım aracı indir, DLL Suite tam sürüm tam sistem optimizasyon aracıdır. Biz buna DLL, EXE, SYS Hata onarım aracı ve onarım yazılımı diyoruz.DLL Suite, DLL Suite 2019 son sürümü, DLL Suite 2019 son sürümü, DLL Suite 2019 ücretsiz indir, Windows DLL Onarım aracı, Windows Kayıt Defteri Onarım aracıDLL dosyaları ile ilgili sorunları tespit eden ve bilgisayarınızın performansını artıran bir tarama sistemi hangisidir? Ayrıca EXE hatalarını, SYS hatalarını vb. İşler ve düzeltir.

Kötü amaçlı, hasarlı DLL, EXE, SYS dosyalarını algılar ve sisteminizi hemen düzeltir. Bununla birlikte, eski DLL dosyaları yeni bir sürüme güncellenebilir ve yeni şekillerde kullanılabilir. Ancak, bilgisayarınızın eksik DLL dosyalarını tararken doğrudan Windows için ayrılmış DLL Suite 9.0’dan indirilir . İndirildikten sonra eksik DLL dosyaları PC’nize yüklenir. Bu yazılım, kullanıcıların rahatlığı için 2 ana kategoride kurulmuştur. Birincisi, uygulamanın işlevine erişmenizi sağlar. Diğer ayrıntılar nedeniyle sonuçlar gözden geçirilir.

Bilgisayarınızın hızı yavaşlarsa Bozuk kayıt defteri anahtarları nedeniyle bilgisayarınızın genel performansının genel olarak etkilendiği görülür. Ama sadece DllSuite 2020’yi PC’nize yüklersiniz . Açılan bozuk kayıt defteri anahtarlarını tanımlayın. Ve tek bir tıklama ile düzeltmeyi tamamlayın. Zamanlanan görevleri tamamladıktan sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bilgisayarınızın genel performansını koruyun.

DLL Suite indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı