Converter

DivX Pro indir

Hemen İndir

DivX Pro Cihazlarınızı birbirine bağlama programı indir Mümkün olan en iyi DivX® Yazılım deneyimini yaşayın. Profesyonel özellikleri ayrı ayrı satın alma maliyetinin yarısı için, çarpıcı video ve şaşırtıcı özelliklerin kilidini açın, bulut depolama alanına bağlanın, reklamsız ürünlerin keyfini çıkarın, gelişmiş özellikler ve daha fazlasını elde edin.

DivX Pro, çeşitli video dosyası formatlarının yüksek kalitede video oynatımını, kodlamasını ve akışını sağlayan güçlü bir video oynatıcı, dönüştürücü ve kod çözücüdür. En yüksek kalitede videoları oynatmanıza ve buğulamanıza ve ayrıca video dosyalarını dönüştürmenize yardımcı olacak çeşitli gelişmiş araçlar sunar. DivX Pro Crack, üç gelişmiş video codec bileşeni, MPEG-4 Part 2 DivX codec bileşeni, H.264 / MPEG-4 AVC DivX Plus HD codec bileşeni ve HEVC Ultra HD codec bileşeni içerir. Nispeten yüksek görsel kaliteyi korurken video segmentlerini küçük boyutlara sıkıştırır.

DivX Pro Tam Sürüm DivX Oynatıcı, DivX Dönüştürücü, DivX Web Oynatıcı, DivX Medya Sunucusu yanı sıra DivX HEVC, DivX MPEG-2 / DVD ve DFX Ses Geliştirici Eklentileri içerir. Program divx, avi, mkv, mp4, mov, ts, asf, mpg, 3gp ve diğer medya dosyalarını destekler. Ek olarak, bu yazılım videoları yakmanıza, medya dosyalarını paylaşmanıza ve daha pek çok şey yapmanıza da olanak tanır.

ANA ÖZELLİKLER:
Videoları Oynatma, Aktarma, Dönüştürme, Paylaşma ve Yazma
Gelişmiş Video oynatma ve medya yönetimi
Video Paketi, DTS-HD ve DFX Ses Geliştirici
Medya / video dosyalarını sürükleyip bırakmanıza olanak tanır
DivX, AVI, MKV, MP4 veya MOV medya dosyalarını destekler
Harici cihazlara yazma ve kolayca aktarma
Çok sayıda video ve ses oynatma seçeneği
Entegre web oynatıcı desteği (full HD içerik)
4K’ya kadar yüksek kalitede kütüphaneyi destekler
Özel kodlama ayarlarının kilidini açma ve oynatma
Dolby Audio Edition (DivX Oynatıcı / Web Oynatıcı)
DTS-HD ses ile videoları dönüştürün ve oynatın
Ve çok daha fazlası.

DivX Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı