Aksiyon

Dishonored: Death of the Outsider Full indir Türkçe Tek Link

Hemen İndir

Dishonored: Death of the Outsider Full indir Türkçe Tek Link

Dishonored: Death of the Outsider Full indir Türkçe Tek Link Arkane® Studios’un ödüllü geliştiricilerinden, eleştirmenlerce beğenilen Dishonored® serisindeki bir sonraki bağımsız macera olan Dishonored®: Death of the Outsider geliyor. Kötü bir doğaüstü suikastçı olun ve şimdiye kadar tasarlanmış en büyük suikastı gerçekleştirmek için akıl hocası Daud ile yeniden bir araya gelen kötü şöhretli Billie Lurk rolünü üstlenin. Dishonored® 2’nin kendine özgü oynanışı ve sanat tarzını temel alan Death of the Outsider, acımasız savaş sistemleri, benzersiz seviye tasarımı ve her seçiminize yanıt veren sürükleyici hikaye anlatımı dahil olmak üzere tüm serinin ayırt edici özelliklerini içerir. Zorlayıcı karakterler ve heyecan verici aksiyonla Death of the Outsider, Dishonored serisine yeni başlayanlar için mükemmel bir giriş noktasıdır ve uzun süredir hayranlar için oyun ve dünyada önemli bir genişleme sunar.

Bir zamanlar Dunwall’ın en kötü şöhretli kiralık katillerinden biri olan Billie Lurk (aka Megan Foster) rolünü üstlenin. Eski akıl hocanız efsanevi suikastçı Daud ile yeniden bir araya gelerek, şimdiye kadar tasarlanmış en büyük suikastı gerçekleştiriyorsunuz: Billie ve Daud’un İmparatorluğun en onursuz anlarından bazılarına aracı olarak gördükleri tanrı benzeri bir figür olan Outsider’ı öldürmek. Outsider’ın gizemini ve kökenlerini ortaya çıkarmak için Karnaca’nın en kirli köşelerine girerken, ölümcül muhalefet, eski güçler ve etrafınızdaki dünyayı sonsuza dek değiştirecek zor kararlarla karşılaşacaksınız.

Tüm düşmanları alt etmek için gölgelerde kalın veya gün ışığına çıkın – seçim sizin. Benzersiz bir dizi doğaüstü yetenek, alet ve silahla donatılmış olarak, her duruma kendi yönteminizle yaklaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi görünmeyen ortamlardan gizlice geçmek için kullanın veya yolunuzdaki tüm muhalefeti acımasızca ortadan kaldırın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı