Aksiyon

Dino D-Day indir Full Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Dino D-Day indir Full Tek Link PC Oyunu

Dino D-Day indir Full Tek Link PC Oyunu Yıl 1942. Adolf Hitler dinozorları diriltmeyi başardı. Sürüngen sürüsü, Avrupa ve Akdeniz’i ayaklar altına aldı. Nazi’nin dinozor ordusunu hiçbir şey durduramaz mı?
Dino D-Day, sizi olması gereken II.Dünya Savaşı’na götüren çılgın, aksiyon dolu çok oyunculu bir oyundur. Siz ve arkadaşlarınız Müttefik ulusların veya Nazilerin amacına hizmet etmeyi seçerek çevrimiçi olarak savaşabilirsiniz. Müttefik tarafında, Nazilerden kurtarılan bir Protoceratops olan Trigger da dahil olmak üzere yedi oynanabilir karakter bulunur. Her Müttefik sınıfının savaşta kullanmak için benzersiz silahları ve yetenekleri vardır. Güvenilir M1 Garand’ınızla bir Dilophosaur’u vurun, Thompson hafif makineli tüfekle gökyüzünden bir kamikaze pterozoru patlatın ya da bir raptoru tuzağa düşürmek için ölü bir tavşan fırlatın.
Bir Axis oyuncusu olarak, üç insan sınıfı ve dört dinozor sınıfı seçiminize sahip olacaksınız. Düşmanınızı Raptor olarak hız ve gizlilikle pusuya düşürün, Desmatosuchus gibi ağır 20 mm’lik bir topla düşmanı acımasızca vurun, Dilophosaur olarak düşman gruplarını aşın veya bir ceset alıp bir çift öldürmek için bir düşmana atın! Ya da elinizde bir tüfek tercih ediyorsanız, Alman asker sınıfları onların dinozor yoldaşları için mükemmel bir tamamlayıcıdır.
Daha önce 2. Dünya Savaşı oyunları oynadınız… ama dinozorlarla 2. Dünya Savaşı oyunu oynadınız mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı