Converter

Dimo MTS Converter indir

Hemen İndir

Dimo MTS Converter Dönüştürücü indir, MTS dosyalarının işlenmesi veya paylaşılması için normalde diğer biçimlere dönüştürülmesi gerekir ve bu amaç için oluşturulan özel yardımcı programlar da dahil olmak üzere bunları işleyebilen birçok uygulama vardır.

Dimo MTS Converter , bu dosyaları diğer biçimlere dönüştürmenize, video indirmenize ve bir medya sunucusu kurmanıza yardımcı olabilecek nispeten basit bir programdır. Bununla birlikte, sınırlı bir özellik kümesi sunar ve toplu dönüştürme işlemini desteklemez.

MTS dosyalarını dönüştürün ve ISO görüntüleri oluşturun
Uygulama ilkel ve oldukça eski bir kullanıcı arayüzü spor, ama acemiler şeyleri asmak için çok kolay olmalıdır. Özellikle sürükle ve bırak işlemlerinin desteklendiği düşünüldüğünde, dosyaları içe aktarmak hiç de zor değildir.

Ne yazık ki, her biri için ayrı ayrı dönüştürme işlemini başlatmanız gerektiğinden, program art arda birden fazla dosyayı işlemenize izin vermez.

Doğru kodlayıcı ön ayarını seçin ve videoları düzenleyin
Dimo MTS Converter, çeşitli cihazlar için uygun kodlama ön ayarları sağlar, bu nedenle deneyimsiz kullanıcılar dosyalarını yeterince kolayca işleyebilmelidir. Ayrıca birkaç video ve ses parametresini özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, uygulama videoları kırpmanıza, renk ayarlamaları yapmanıza ve görsel efektler veya filigran eklemenize olanak tanıyan bir dizi temel düzenleme aracı sunar.
Dimo MTS Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu