Converter

Digital Media Converter Pro indir

Hemen İndir

Digital Media Converter Pro Ses ve Video Dönüştürücü Program indir Digital Media Converter Pro, en hızlı ve en çok özellikli, tüm formatlı ses ve video dönüştürme yazılımıdır. 170’ten fazla medya formatını dönüştürmek ve 70’ten fazla farklı taşınabilir cihazı desteklemek için Digital Media Converter Pro kullanın. Çok çekirdekli işlemcilerden tam olarak yararlanabilir, dönüşüm sürelerini% 70’e kadar azaltır!

Tüm bu güçle bile kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Programın akıllı ayar teknolojisi, dönüştürdüğünüz dosyayı analiz eder ve en iyi dönüştürme ayarlarını belirler – bu, en iyi dönüştürme kalitesini garanti eder. Her dönüşüm ayarı üzerinde hâlâ tam denetime sahipsiniz. PC’nizde veya dönüştürülecek tüm klasörlerde tek bir dosya seçin.

Medya dosyalarını herhangi bir amaç için dönüştürün. TV şovlarınızı, filmlerinizi ve müziğinizi taşınabilir yapın. Cihaz kılavuzlarında arama yapmaya gerek yoktur. Digital Media Converter Pro, medyayı Apple iPhone, iPad, Microsoft Zune, Sony PSP ve daha pek çok cihazda oynatmak için dönüştürmenize izin veren yerleşik profillere sahiptir. Üçüncü nesil bir cep telefonunuz veya Windows Mobile cihazınız olsun, müzik kitaplığınızı ve favori programlarınızı cebinizde taşıyabilirsiniz. Bu ses ve video dönüştürme yazılımı, iTunes çalma listelerinize otomatik olarak dönüştürülmüş dosyalar bile ekleyecektir!

Ses CD’leri koleksiyonunuzu MP3, WMA, M4A ve OGG gibi ses formatlarına dönüştürün. Digital Media Converter Pro dönüştürme sırasında sanatçı, parça ve albüm bilgilerini otomatik olarak arar. Kendi özel çalma listelerinizi bile oluşturabilir.

PC’nizdeki TV programlarını kaydetmek için Windows Media Center veya başka bir yazılım kullanıyor musunuz? Kayıtlı TV şovlarını taşınabilir cihazınızda düzenlemek veya oynatmak kolay bir biçime dönüştürmek ister misiniz? Digital Media Converter Pro TV programlarınızı dönüştürün ve reklamları kaldırın. Hatta yeni dosyaları dönüştürmek için bir klasör izleyebilirsiniz.

Digital Media Converter Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı