Dosya Kurtarma

Digicam Photo Recovery Pro indir

Hemen İndir

Digicam Photo Recovery indir, Bu şaşırtıcı Dijital Kamera Fotoğraf Kurtarma, dijital fotoğraf makinenizden veya video kameranızdan hem görüntü dosyalarını hem de video / ses dosyalarını kurtarabilir. Dijital kamera / video kameradan silinen veya kaybolan fotoğrafları kurtarmanın en güvenli ve güvenilir yolunu garanti eder.

IUWEshare Dijital Kamera Fotoğraf Kurtarma, Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Olympus, Samsung, JVC, Fujifilm ve daha pek çok popüler dijital kamera markasından fotoğraf alabilir.

Bu Dijital Kamera Fotoğraf Kurtarma doğrudan Bellek kartındaki fotoğrafları kurtarmak için izin verir. Kartı bir USB veya Firewire kart okuyucu ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kart okuyucu, bilgisayarınıza takılan ve kompakt flash, akıllı ortam veya diğer depolama kartınızı taktığınız küçük bir aygıttır.

Dijital Kamera Fotoğraf Kurtarma, ortam kartınızın PC’nizde bir sürücü harfi olarak göründüğü birçok doğrudan kamera bağlantısı türüyle çalışır. PC’nize bağlandığında kameranız veya kameranız bir sürücü harfi olarak görüntülenmiyorsa, birkaç basit adımda dijital kamera kartı okuyucusu kullanabilir ve SD karttaki fotoğrafları kurtarabilirsiniz.

Digicam Photo Recovery Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı