Aksiyon

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir – Türkçe PC Oyunu

Hemen İndir

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir Türkçe Değildir, Deus Ex: Güz 2027’de kuruldu – bilim, teknoloji ve insan güçlendirme için altın bir çağ, aynı zamanda büyük bir toplumsal bölünme ve küresel komplo zamanı. Güçlü şirketler hükümetlerin kontrolünü ele geçirdi ve artırılmış insanların hayatta kalması için ihtiyaç duydukları ilaç tedarikini yönetti.

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir – Bu kaosta, fiziksel güçlendirme yapılan eski bir İngiliz SAS Paralı Asker Ben Saxon, uyuşturucu komplosunun arkasındaki gerçek için umutsuzdur. Özel askeri işverenleri tarafından ihanet edilen Tyrants, sadece kendi hayatı risk altında değil, aynı zamanda tüm artırılmış insanlar için de zaman tükeniyor…

Eidos-Montréal ve N-Fusion’daki orijinal DEUS EX: HUMAN REVOLUTION® ekibi ile işbirliği içinde geliştirildi ; Deus Ex: The Fall, tam Steam Başarımları, Fare ve Klavye kontrol yapılandırmaları ve Kontrol Paneli desteğini içerir.

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir - Türkçe PC Oyunu

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir

Yukarıdaki linkten Deus Ex The Fall Full Tek Link indir işlemini başlatabilirsiniz. 

Deus Ex The Fall Full Tek Link indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı