Aksiyon

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir Tek Link – PC Oyunu Amerika’nın en deneysel biyoteknoloji firmalarından birinin savunma ihtiyaçlarını denetlemek için seçilmiş eski bir SWAT uzmanı olan Adam Jensen’ı oynuyorsunuz. Göreviniz şirket sırlarını korumaktır, ancak bir siyah operasyon ekibi içeri girip korumak için tuttuğunuz bilim adamlarını öldürdüğünde, işiniz hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şey değişir.

Bölünmüş bir yakın gelecek: Büyük teknolojik ilerlemelerin olduğu, aynı zamanda bir kaos ve komplo zamanını keşfedin. İnsan vücudunun mekanik olarak artırılması, toplumu karşılayabilenler ile karşılayamayanlar arasında bölmüştür. Karşı güçler, insanlığın kaderini kontrol etmek için gölgeden komplo kuruyor: bir insan devrimi geliyor.

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir Tek Link - PC Oyunu

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir – Aksiyon ve rol yapmanın mükemmel bir karışımı: Oyun, aksiyon dolu yakın mesafeli alt etmeleri yoğun atışlarla benzersiz bir şekilde birleştirerek, emrinizde olan birçok silah için çok çeşitli karakter artırmaları ve yükseltmeler sunar. Yeni yeteneklerin kilidini açın ve gizlilik, sosyal, hackleme veya dövüş becerilerinizi artırın: oyun tüm oyun stillerini ve yaklaşımları ödüllendirir. Oyunu nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak karakterinizin nasıl gelişmesini istediğinizi belirleyin.

Seçenekler ve sonuçlar: Düşmanların arasından ateş edin, takip edilmeden arkalarından gizlice geçin, önemli bilgileri almak için sistemleri hackleyin veya anahtar karakterlerden bilgi almak için sosyal becerilerinizi kullanın – her zaman seçenekler, çoklu yaklaşımlar, çoklu yollar ve birden çok emrinde araçlar. Oyun tarzınızı seçin ve eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin: Hikayenin, “Kayıp Bağlantı” ve “Maşa Misyonu” nun tam entegrasyonunu içeren gelişmiş hikayesinde nasıl gelişeceğine siz karar verin. Yeni ve geliştirilmiş Boss Fights’ı yenmenin daha fazla yolunu bulun, hikayeyi daha önce edindiğiniz büyütmelerle yeniden oynatmak için Newgame + özelliğini kullanın. YALNIZCA İNGİLİZCE geliştiricilerin yorumları ve orijinal “Yapımı” videosu ile oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir – En Düşük Sistem Gereksinimi:

  • Windowsun XPVista788.110 Sürümlü İşletim Sistemleri
  • İntel Core 2 Quad – AMD Phenom 2 X4 – İşlemciler
  • Nvidia GeForce 8800 – AMD Radeon HD 2000 – Ekran Kartı
  • 2 GB Ram – İki Gigabayt Bellek
  • 9 GB Disk’te Boş Yer – Dokuz Gigabayt Boş Alan

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir

Yukarıdaki linkten Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir işlemini başlatabilirsiniz.

Deus Ex: Human Revolution Full Türkçe indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı