Aksiyon

DESOLATE 2019 Full indir PC Oyunu Tek Link

Hemen İndir

DESOLATE 2019 Full indir PC Oyunu Tek Link

DESOLATE 2019 Full indir PC Oyunu Tek Link İki yıl önce Granichny Adası, kaynağı bilinmeyen büyük ölçekli bir felaketin merkez üssü haline geldi. “Yeni Işık” holdingi bu felaket olayı örtbas etti – ve şimdi sonuçları olabildiğince düzeltmeyi hedefliyor.

Büyük bir kampanya devam ediyor ve bu sırada çoğu ellerinde hiç silah tutmayan sözde “Gönüllüler” Granichny’ye gönderiliyor. Görevleri – adanın doğaüstü faaliyetlerini araştırmak, bilgi toplamak ve tehlikeli görevler üstlenmek, hepsi de geçmişteki hataları düzeltmek umuduyla. Hiçbiri bir sonraki adım için hazır değil.

Bir Gönüllü rolünü oynayın ve canavarlardan ve delilerden doğaüstü anormalliklere ve görünüşte imkansız hava koşullarına kadar her şekil ve büyüklükteki tehditlerle dolu bir yeri keşfedin. Sırlarını ortaya çıkarmak için bu terk edilmiş dünyanın şimdiki zamanına yolculuk yapın.

 

 • Karanlık geçmiş

  Terk edilmiş yerleşim yerleri, askeri üsler ve çok gizli tesislerle dolu esrarengiz adayı keşfedin. Adanın sırlarını araştırın – gizemli tarihini ortaya çıkarmak için Granichny’nin önceki yerleşimcilerinden notları ve günlükleri bulun.

 • Tehditleri araştırın

  Canavarlara, yağmacılara ve askerlere karşı açık dövüşlerde hayatınız için savaşın ya da gölgelerden kritik hasar vermek için gizliliği kullanın. Granichny’nin yaratıklarını araştırın ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenirken savaşta avantajlar elde edin.

 • Birlikten doğan güç

  Düşen ekip üyelerinizi canlandırmak gibi benzersiz takım tabanlı yeteneklerle adanın tehlikelerinden daha iyi kurtulmak için 4 oyunculu bir ekibe katılın veya cesaretinizi kanıtlamak için yalnız bir kurt gibi davranın.

 • Atıkların arasında gelişin

  Yeni yeteneklerin kilidini açın ve hayatta kalma şansınızı artırmak için onları eğitin. Silahlarınızı ve ekipmanınızı üretmek, değiştirmek ve yükseltmek için tarifleri ve bileşenleri toplayın. Gönüllü’nüzü adadaki yolculuğunuz boyunca temizlediğiniz yeni kıyafetler ve zırhlarla kişiselleştirin.

 • Deliliğe diren (Veya seni tüketmesine izin ver)

  Sadece fiziksel durumunuza değil, zihinsel durumunuza da dikkat edin. Granichny’nin çılgınlığı, çevrenizdeki dünyayı ve kendinizi değiştirecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı