Aksiyon

Delta Force – Xtreme 1 Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Delta Force - Xtreme 1 Full indir Tek Link PC Oyunu
Delta Force – Xtreme 1 Full indir Tek Link PC Oyunu Günümüzün oyun teknolojisi tarafından desteklenen Delta Force®: Xtreme ™, klasik Delta Force oyununu düşmanla bir kez daha yüzleşmek için hayata döndürür. Elit Delta Force’un bir üyesi olarak, orijinal oyundan grafiksel olarak geliştirilmiş görevler, yeni haritalar, geliştirilmiş oyun özellikleri, İSTATİSTİKLER ve çok daha fazlasını içeren 60 seviyeden fazla çılgınca tek ve çok oyunculu FPS aksiyonunu üstlenmeye hazırlanın!

 

Özellikleri

  • Bir Delta Kuvvet Operatörü olarak CQB’nizi ve uzun menzilli angajman becerilerinizi test etmek için 60’ın üzerinde savaş seviyesi.
  • Elit Delta Force’un bir üyesi olarak, grafiksel olarak geliştirilmiş 20’den fazla tek oyunculu görevde yeniden konuşlandırın – orijinal oyundan en iyinin en iyisi.
  • Delta Force®: Xtreme ™ için özel olarak oluşturulan ek yeni tek oyunculu görevler, sertleştirilmiş Delta Operatörleri için yeni bir zorluk katıyor.
  • Arkadaşlarınızı 20’den fazla ortak görevde savaşa götürün.
  • 20’den fazla çok oyunculu seviye şunları içerir: Deathmatch, King of the Hill, Team King of the Hill, Team Deathmatch ve Capture the Flag oyun modları.
  • STAT izleme – artık dışarıdaki diğer Delta Force Operatörlerine kıyasla ne kadar iyi olduğunuzu görebilir ve becerileriniz geliştikçe sıralamalarınızın yükselişini izleyebilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı