Aksiyon

Deadfall Adventures indir Tek Link – Full PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Deadfall Adventures Türkçe Yama indir Yıl 1938. James Lee Quatermain birçok yetenekli bir adam, ancak paraya tutunmak bunlardan biri değil. James, tıpkı efsanevi büyük dedesi Allan Quatermain gibi ticaretin maceraperestidir. Ve aynı zamanda onu hor görürken, bu ünlü isminden nasıl para çekeceğini biliyor. Büyük büyükbabasının doğaüstü öykülerine inananları ve onlarla dalga geçenleri hor görmek.

Buna göre, Quatermain, ABD’li bir ajan ve eski meslektaşı Jennifer Goodwin’i eski bir eseri olan Atlantis’in Kalbi’ni almak için bir Mısır tapınak yapısına eşlik etmeye çok hevesli değil. Ne bu yapıtın tanınmış canlandırıcı niteliklerine inanmıyor, ne de bu alanda uzmanlaşmış Nazi departmanı olan Ahnenerbe’nin bir bölümünün Kalpten sonra olması en az umurunda değil.

Fakat hayatın bakış açısını değiştirme yolları vardır. Quatermain yakında Mısır’ın fırtınalı çöllerinden Kuzey Kutbu’nun buzlu derinliklerine ve Guatemala’nın buharlı ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki bir avın parçası olarak bulur. Uzun zamandır unutulmuş tapınak yapılarında, kovalamacının heyecanı, Quatermain’deki gerçek maceracıyı uyandırır, çünkü ajan Goodwin ve Ajan Goodwin, Atlantis’in Kalbini elde etmeye bir adım daha yakın olan Naziler ve Ruslardan bir adım önde olmaya çalışır. Ve yaşlı koruyucuların ebedi uykusundan uyanık olduğu bu tapınakların derinliklerinde, James yakında büyük büyükbabasının hikayelerinin her zaman inandığı kadar çılgın olmadığını öğrenir. Her şey sonsuza dek yaşar, ama bazen uyurlar ve unutulurlar…

Deadfall Adventures indir Tek Link - Full PC Oyunu Türkçe

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı