Converter

dBpoweramp Music Converter indir

Hemen İndir

dBpoweramp Music Converter Mp3 Dönüştürücü indir, Ses dönüştürme mükemmel, zahmetsizce mp3, FLAC, Apple kayıpsız ve daha dönüştürmek. dBpoweramp Music Converter ™, ses dönüşümleri için standart bir araç haline geldi, dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcı dBpoweramp’a dönüşümüne güveniyor:

Müzik dönüştürmenin yanı sıra, bu uygulama kopyalama ve efekt uygulama gibi çeşitli yararlı özelliklerle birlikte gelir. dBpoweramp çok çeşitli ses formatlarını destekler ve dönüştürücünün işlemediğini düşünebileceğiniz neredeyse hiç dosya uzantısı yoktur. DBpoweramp’ın çalıştığı en popüler dosya biçimlerinden bazıları MP3, MP4, M4A, OGG, WMA, APE, AAC, FLAC ve ALAC’dir.

Bu yardımcı program üç bölümden oluşur: bir müzik dönüştürücü, bir toplu iş dönüştürücü ve bir CD ripper. DBpowerAMP Müzik Dönüştürücüyü yükleyerek aslında bir yerine üç uygulama elde edersiniz. Müzik dönüştürücü ile çalışırken, kodlamak istediğiniz parçayı seçmeniz, ayarları seçmeniz, isterseniz efektler eklemeniz ve sonunda dönüştürmeye başlamanız gerekir.

Yığın dönüştürücü benzer şekilde çalışır; ağaç görünümü kullanır ve dönüştürmek istediğiniz dosyaları seçersiniz. Klasörleri seçmek ve alt klasörlerde bulunanlar da dahil olmak üzere içerdikleri tüm dosyaları dönüştürmek mümkündür. CD ripper, adından da anlaşılacağı gibi, CD’lerden ses parçaları çıkarmanızı sağlayan bir uygulamadan başka bir şey değildir.

dBpoweramp Music Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı