Güvenlik

CyberSafe Top Secret Ultimate

Hemen İndir

CyberSafe Top Secret Ultimate CyberSafe Top Secret Ultimate v2.2.21.0 indir, belki devlet sırları değiller, ama gizli tutmayı tercih edeceğiniz birçok bilginiz var, değil mi? Ya da belki bir sonraki büyük şeyin kapağını tutması gereken biri için bir sözleşme üzerinde çalışıyorsunuzdur. Ne olursa olsun, bilgi güvenliği çok önemli bir konudur.

CyberSafe Top Secret Ultimate , gizli bilgilerinizi korumak, e-posta mesajlarını korumak ve dijital imzaları doğrulamak için modern şifreleme algoritmaları kullanır. İle Cybersafe Top Secret Ultimate indir , sen bütün sabit disk bölümlerini şifrelemek (hala kimse orada olduklarını bildiği halde şifreli olacak) bilgisayarınızda şifreli sanal sürücüler, veya gizlemek dosya ve klasörler oluşturmak mümkün olacak.

CyberSafe Top Secret Ultimate tarafından kullanılan şifreleme sistemi kaya gibi sağlamdır, çünkü her bir kriptoproviderin ortak ve özel kullanıcı anahtarlarını içeren sertifikalara dayanır. E-posta mesajlarını şifrelemeniz gerektiğinde X.509 ve PKC # 12 formatlarında sertifikalar da vardır. Kulağa karmaşık mı geliyor? CyberSafe Top Secret Ultimate kopyanızla birlikte gelen adım adım talimatlar sayesinde değil !

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı