Arcade

Cyber Chicken Full indir PC Oyunu

Hemen İndir

Cyber Chicken Full indir PC Oyunu

Cyber Chicken Full indir PC Oyunu Cyber ​​Chicken, dünyayı kendinden kurtarmak için fütüristik bir öldürme makinesi olarak 8 ‘, 375 pound sibernetik kümes hayvanı içeren 2.5D yandan kaydırmalı, yuvarlanan bir maceradır. Popüler kültür ve modern yaşamda hicivsel bir boğuşma olan çizgi roman tarzı oyun, metrovania tasarımlı bir Dünyada silah tabanlı oynanış, platform oluşturma öğeleri ve bulmacalar içeriyor.

Hikaye, Cyber ​​Chicken’ın geleceğin distopik New York City’sinde bir cyberpunk isyanını bastırmak için yola çıkmasını anlatıyor. Cyber ​​Chicken çok geçmeden aptal olarak oynandığını fark eder ve zamanın boyutlarını kapsayan galaksiler arası güçlerle yüzleşmek zorunda kalır. Cyber ​​Chicken, kargaşa dolu maceralarından modern New York City’ye uzanan Big Bucks Coffee, The Fakebook ve galaksiler arası lider GW gibi büyük bir komployu ortaya koyuyor!

Temelde mizah olsa da deneyim; Don Quixote, Brave New World, Terminator, Blade Runner, Batman, Duke Nukem ve Super Metroid gibi edebiyat, film, çizgi roman ve video oyunu klasiklerinden zengin ve çeşitli etkilerle katmanlandırılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı