Aksiyon

CTU: Counter Terrorism Unit Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

CTU: Counter Terrorism Unit Full indir Tek Link - PC Oyunu

CTU: Counter Terrorism Unit Full indir Tek Link – PC Oyunu Terörle Mücadele Birimi’nin bir üyesi olarak, artan bir suç tehdidini alıkoymak için çeşitli tehlikeli bölgelere konuşlandırılırken ateş altında olacak ve baskı altında olacaksınız. Herkes bir silahı ateşleyebilir, ancak bir şüpheliyi korkutucu bir varlıkla yere indirebilecek ve silahlarını bırakıp teslim olmaya zorlayabilecek çok az kişi vardır.

Terörle mücadelede size yardımcı olacak bir dizi silah ve araç emrinizde. Bunlara yılan kamerası (kapalı bir kapının ardında hangi tehlikelerin karşılaşabileceğini görmek için kullanılır), gece görüş gözlüğü, isyan kalkanı ve üç tür el bombası dahildir. Her görevdeki performansınıza bağlı olarak, oyunculara yeni silahlar, araçlar ve yeni ekip üyelerini işe almak için harcanabilecek para verilecek.

Yapay zeka ekip arkadaşlarına kapıları açmaları, konumları kapatmaları, bölgeye taşınmaları, yılan kameraları kullanmaları ve diğer çeşitli görevleri yerine getirmeleri emredilebilir. Ayrıca, beş oyunculu çevrimiçi eşli modda dört arkadaşınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı