Disk Araçları

CrystalDiskInfo indir

Hemen İndir

CrystalDiskInfo v8.2.0 Türkçe indir, bilgisayarınızın sıcaklık ve sağlık durumunun yanı sıra bilgisayarınızın tüm SMART bilgilerini eksiksiz bir şekilde okur. Kontrol panelinden, güncel sistem verilerinin uzun bir listesini hızlı bir şekilde görebilirsiniz, böylece işlerin ne zaman iyi gittiğini ve bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsanız.

Uyarılar ve seçenekler: İzlenen sistemlerden birinde bir sorun olması durumunda programı size Uyarı gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Sesli Uyarıları veya Posta Uyarılarını açabilir ve programın verilerini ne sıklıkta yenileyeceğini de ayarlayabilirsiniz. Diğer tercih seçenekleri, programın başlangıçtan sonra ne kadar süre açılmasını beklediğini seçmeyi ve otomatik algılama özelliğini açmayı veya kapatmayı içerir.

Net arayüz: Bu program, aradığınızı bulmanızı kolaylaştıran net bir arayüz sağlar. Bilgisayarın Sıcaklığı ve Genel Sağlık Durumu üstte belirgin bir şekilde görüntülenir ve arabirimin alt kısmında programın topladığı tüm SMART bilgilerinin bir listesi bulunur.

CrystalDiskInfo indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı