Coolutils Total Outlook Converter Outlook Dönüştürücü Program indir Total Outlook Converter Pro, Outlook e-postalarını toplu olarak PDF, DOC, RTF, TXT, HTML, TIFF’e dönüştürmenize yardımcı olacaktır . Diğer e-posta dönüştürücüler e-postaları işleyebilse de, işlerin yalnızca yarısını eklerini orijinal biçimlerinde bırakarak yaparlar. Total Outlook Converter Pro, hem e-postaları hem de eklerini dönüştürmeye yardımcı olarak ekstra yol kat eder .

Outlook e-postalarını en doğru şekilde PDF’ye dönüştürün. Elde edilen PDF’ye ek iliştirin veya ekleyin. E-postaları gönderen, konu, tarih veya herhangi bir anahtar kelimeye göre arayın. Outlook dönüştürücümüz ayrıca bates damgalayabilir, metin filigranları ekleyebilir (yani gizli), çıktı dosyalarını bates numarasına göre yeniden adlandırabilir.

Başka bir e-posta uygulamasına geçmenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız, Total Outlook Converter Pro e-postaları evrensel EML dosyalarına veya Apple tarafından kabul edilen MBOX’a dışa aktarır.

Outlook’u boşaltmaya ve e-postalarınızın kopyalarını sabit diskinize kaydetmeye karar verdiğinizde, dönüştürücümüz parmaklarınızın ucunda. Outlook e-postalarını herhangi bir e-posta programı olmadan açmak için PDF, PDF / A, DOC, TXT, HTML, TIFF, JPEG dosyaları olarak kaydedin. Uzakta yaşayan yaşlı ebeveynler veya çocuğun eğitim faturaları, internet bağlantınız yoksa önemli bulabileceğiniz her şey yedeklenmelidir.