Converter

Coolutils Total Outlook Converter indir

Hemen İndir

Coolutils Total Outlook Converter Outlook Dönüştürücü Program indir Total Outlook Converter Pro, Outlook e-postalarını toplu olarak PDF, DOC, RTF, TXT, HTML, TIFF’e dönüştürmenize yardımcı olacaktır . Diğer e-posta dönüştürücüler e-postaları işleyebilse de, işlerin yalnızca yarısını eklerini orijinal biçimlerinde bırakarak yaparlar. Total Outlook Converter Pro, hem e-postaları hem de eklerini dönüştürmeye yardımcı olarak ekstra yol kat eder .

Outlook e-postalarını en doğru şekilde PDF’ye dönüştürün. Elde edilen PDF’ye ek iliştirin veya ekleyin. E-postaları gönderen, konu, tarih veya herhangi bir anahtar kelimeye göre arayın. Outlook dönüştürücümüz ayrıca bates damgalayabilir, metin filigranları ekleyebilir (yani gizli), çıktı dosyalarını bates numarasına göre yeniden adlandırabilir.

Başka bir e-posta uygulamasına geçmenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız, Total Outlook Converter Pro e-postaları evrensel EML dosyalarına veya Apple tarafından kabul edilen MBOX’a dışa aktarır.

Outlook’u boşaltmaya ve e-postalarınızın kopyalarını sabit diskinize kaydetmeye karar verdiğinizde, dönüştürücümüz parmaklarınızın ucunda. Outlook e-postalarını herhangi bir e-posta programı olmadan açmak için PDF, PDF / A, DOC, TXT, HTML, TIFF, JPEG dosyaları olarak kaydedin. Uzakta yaşayan yaşlı ebeveynler veya çocuğun eğitim faturaları, internet bağlantınız yoksa önemli bulabileceğiniz her şey yedeklenmelidir.

Coolutils Total Outlook Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı