Converter

Coolutils Total Mail Converter indir

Hemen İndir

Coolutils Total Mail Converter Mail Posta Dönüştürücü Program indir Total Mail Converter, e-postalarınızı e-posta istemcinizin (Outlook, Thunderbird ve daha fazlası) dışında PDF, DOC veya metin dosyalarıyla çalıştığınız gibi yönetmenize yardımcı olur. Benzersiz seçeneklerle dolu Total Mail Converter şunları yapmanızı sağlar:

Outlook e-postalarını HTM, TXT, PDF veya RTF formatlarına dönüştür
İş yazışmaları silinebilecek bir şey değildir, çünkü bu e-postalarda yer alan bilgilerin ne zaman tekrar gerekebileceğini asla bilemezsiniz. Total Mail Converter , e-posta istemcisinden güvenle kaldırılabilmeleri için bu iletileri çeşitli dosya biçimlerinde depolamanıza yardımcı olabilecek bir araçtır. Yazılım, ne kadar deneyimli olursanız olun, bu uygulama ile çalışmayı gerçekten kolaylaştıracak temiz bir arayüz ve sezgisel bir düzen ile birlikte gelir.

Gelen Kutunuz taşıyorsa ve “Gönderildi” klasörü daha iyi görünmüyorsa, e-postaların bazılarını silmek en azından dikkate aldığınız bir şey olmalıdır. Ancak bunu yapmadan önce tüm dosyaların kaydedildiğinden emin olun.

Total Mail Converter, TXT, PDF, RTF, HTML, TIFF, JPEG, EML ve MSG gibi çeşitli çıktı biçimlerini destekler. Aynı zamanda, yalnızca MSG ve EML dosyaları dönüştürülebilir.

Çıktı dosyaları, gönderenin ve alıcının tarihi, konusu ve e-posta adresiyle birlikte gelir, böylece her iletiyle ilgili önemli ayrıntıları kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yazılım toplu dönüştürme işlemini destekler, bu da zaman kazanmak için aynı anda birden fazla mesajın işlenebileceği anlamına gelir. Bazı e-postaların sahip olduğu eklerle ilgili olarak, dosyaları HTML’ye dönüştürdüğünüzde bunlar çıkarılabilir.

Coolutils Total Mail Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı