Converter

Coolutils Total HTML Converter indir

Hemen İndir

Coolutils Total HTML Converter HTML Dönüştürücü Program indir Total HTML Converter, HTML dosyalarını toplu olarak PDF, DOC, XLS, XHTML, JPEG, TIFF, TXT, RTF, EMF, SVG, ODT’ye (yeni!) Dönüştürmek için profesyonel bir sınıf çözümüdür . Binlerce HTML sayfasını farklı biçimlere dönüştürmeniz gerektiğinde, Total HTML Converter işi doğru yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Total HTML Converter’ı kullandığınızda, çeşitli ek ayarlar mükemmel çıktı dosyalarını oluşturmanıza yardımcı olur:

Total HTML Converter , kullanıcılara HTML dosyalarını çok az çaba harcayarak diğer formatlara dönüştürmenin basit bir yolunu sağlayan bir yazılım aracıdır. Hızlı ve sorunsuz bir kurulum sürecinden geçmeniz gerekirken, getirdiğiniz arayüz iyi organize edilmiş ve temiz bir düzen sunar. Bir menü çubuğu, birkaç düğme ve çeşitli bilgi düzeylerini görüntülemenizi sağlayan birkaç bölmeden oluşur. Kapsamlı Yardım içerikleri dahil edilmiştir, böylece her türlü kullanıcının herhangi bir sorun yaşamadan onunla çalışabilmesini sağlar.

Bu uygulama, sabit disk içeriğinizin bir klasör yapısının yanı sıra bir dizinde bulunan tüm öğeleri ve seçilen dosyanın önizlemesini görüntülemenizi sağlar. İçe aktarma sırasında HTML, HTM ve MHT belgeleri desteklenirken, DOC, PDF, XLS, JPG, TIFF, GIF, TXT, EMF, RTF ve ODT gibi dosya uzantıları kullanılarak dışa aktarma mümkündür.

Yukarıda belirtilen bölmeler, düğmeye tek bir tıklama ile yenilenebilir veya yazdırılabilirken, toplu işleme dahil olduğu için aynı anda birden fazla öğeyi de dönüştürebilirsiniz. Son olarak, dizin görünümüne filtre uygulayabilir, sık kullanılanlara öğe ekleyebilir veya komut satırı istemi kullanabilirsiniz.
Coolutils Total HTML Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı