Converter

Coolutils Total Doc Converter indir

Hemen İndir

Coolutils Total Doc Converter Doküman Dönüştürücü Program indir Total Doc Converter belgeleri dönüştürmek için profesyonel bir çözümdür: ( Word, Doc, DocX, DocM, RTF, RVF veya TXT dosyaları) PDF, DOCX, XLS, JPEG, PNG, TIFF, HTML, XHTML, RTF, DOC, TXT Parti halinde. Sezgisel bir arayüz tasarımına sahip yeni kullanıcılar, dönüşüm projeleri kurmanın ve çalıştırmanın kolay olduğunu görecekler. İleri düzey kullanıcılar için Total Doc Converter komut satırı üzerinden de çalıştırılabilir .

Total Doc Converter kesinlikle belge düzenini korur ; kaynak dosyanın tam bir kopyasını yeni bir biçimde alacaksınız! Ayrıca, sağlam, isteğe bağlı özellikler mükemmel sonuçların elde edilmesine yardımcı olur.

Bu program sezgisel bir arayüz tasarımına sahiptir, yeni kullanıcılar dönüşüm projelerini kurmanın ve çalıştırmanın kolay olduğunu görecektir. İleri düzey kullanıcılar için Total Doc Converter komut satırı üzerinden de çalıştırılabilir.

Bu program kesinlikle belge düzenini korur; kaynak dosyanın tam bir kopyasını yeni bir biçimde alacaksınız! Ayrıca, sağlam, isteğe bağlı özellikler mükemmel sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. Örneğin, birden çok kaynak DOC dosyasını tek bir çok sayfalı PDF veya TIFF dosyasında birleştirin.

Diğer kullanıcılar, kopyalanmasını veya değiştirilmesini önlemek için son PDF dosyasını şifreleyebilir. Ayrıca Total Doc Converter, DOC’u PDF’ye dönüştürdüğünüzde orijinal belge özelliklerini (yazar, yaratıcı, anahtar kelimeler, konu, başlık, vb.) Korur.

Bu dönüştürücü, karışıklığı önlemek için klasör yapısını korurken, tek bir geçişte istediğiniz sayıda dokümanı işleyebilir. Bugün en güçlü toplu DOC dönüştürücüyü ücretsiz indirin! 64-bit sürümün istek üzerine sağlandığını unutmayın. İşte ActiveX içeren bir sunucu sürümü.

Coolutils Total Doc Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı