Converter

CoolUtils Total Audio Converter indir

Hemen İndir

CoolUtils Total Audio Converter Ses Dönüştürücü Program indir Total Audio Converter, WAV, MP3, OGG, WMA, APE, FLAC, MP4, AAC, MPC’ye neredeyse her sesi kolayca dönüştürebilir. Uygun bir parti seçeneği mevcuttur.

CoolUtils Total Audio Converter , bir ses dosyasını başka bir ses dosyası biçimine dönüştürmek için ağrısız bir yetenek sağlayan ince, ancak güçlü bir ses dönüştürücüdür. En sevdiğiniz MP3 çalar veya iPod için ses dosyalarını dönüştürmenin ne kadar basit olduğuna şaşıracaksınız. Artık dosyaları, kanalları (stereo-mono) dönüştürebilir, zamanınızı zorlamadan bit hızını veya frekansını değiştirebilirsiniz.

Sadelik ve üstünlük. CoolUtils Total Audio Converter bu özellikleri maksimuma çıkarır ve kullanıcılara ses dosyalarını dönüştürmede istedikleri her şeyi verir. Total Audio Converter kullanıldığında, dönüşüm fırsatlarınız sınırsızdır. Dönüştürme bittikten sonra, Total Audio Converter dönüşüm çıktı dosyasını oynatabilir ve hatta bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilir, böylece dönüşüm işlemini tamamlanana kadar kontrol etmeniz gerekmez. Ara dosyalar oluşturmadığından, dönüştürme işlemi hızlıdır.

CoolUtils Total Audio Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı