Dosya Kurtarma

Coolmuster Data Recovery for iTunes indir

Hemen İndir

Coolmuster Data Recovery for iTunes v2.1.38 iPhone, iPad veya iPod Touch Veri Kurtarma Programı indir, Veri kaybı günümüzde yaygın bir durumdur. Bu nedenle, kayıp verileri nasıl bulacağınız dijital ürün kullanıcıları için çok önemli görünüyor. IPhone iPad için Coolmuster Veri Kurtarma iPod, iOS kullanıcılarının birkaç tıklamayla iPad, iPhone ve iPod’dan kayıp verileri geri yüklemelerine yardımcı olmak için buraya geliyor.

İTunes Yedekleme Dosyasından Silinmiş veya Kayıp Verileri Kurtarma
İPad, iPhone veya iPod’unuzu bilgisayarınızdaki iTunes ile her senkronize ettiğinizde iPhone, iPad veya iPod’unuz için bir yedekleme dosyası kaydeder. Bu nedenle iOS verilerinizin kaybolduğunu fark ettikten sonra endişelenmeyin, bunları iTunes yedekleme dosyasından kolayca bulabilirsiniz.

İTunes yedekleme dosyalarından istediğiniz verileri istediğiniz gibi seçin.

Senkronize edilen tüm dosyalar bulunacak ve farklı klasörlere ayrılacak, böylece hedef dosyalarınızı kolayca bulabilir ve bulabilirsiniz.

İPhone X / 8/8 Plus / 7/7 Plus / 6/6 Plus / 5S / 5C / 5 / 4S / 4, iPad 2, iPad mini, yeni iPad, iPad Air / iPad dahil Apple’ın tüm iDevices modellerini destekleyin Pro ve iPod touch 4, iPod nano / shuffle vb.

Coolmuster Data Recovery for iTunes indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı