Combofix Virüs Temizleyici indir, ComboFix, en yaygın ve güncel kötü amaçlı yazılımların büyük bir bölümünü kaldırabilmenin yanı sıra, program tarafından otomatik olarak kaldırılmayan kötü amaçlı yazılımları kaldırmak için eğitimli yardımcılar tarafından kullanılabilecek bir rapor da görüntüler.

Combofix Full indir, bir bilgisayarı bilinen kötü amaçlı yazılımlar, casus yazılımlar SurfSideKick, QooLogic ve Look2Me’nin yanı sıra adı geçen casus yazılım uygulamalarının herhangi bir birleşimi için taramak ve bunları kaldırmak için tasarlanmıştır. Program casus yazılım enfeksiyonlarının manuel olarak kaldırılmasına izin verir . Diğer kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım kaldırıcılara kıyasla yararlı olan özel bir etkili temizleme aracıdır . Combofix tamamlandıktan sonra bir rapor oluşturulacaktır. Bu raporu, otomatik olarak kaldırılmayan enfeksiyonları aramak ve kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Bu programı gözetimsiz çalıştırmanın bilgisayarınızın düzgün çalışmamasına neden olabileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, bu programı yalnızca deneyimli bir yardımcıdan isteyin.

ComboFix’in ve kötü amaçlı yazılımları temizleme yardımı alabileceğiniz sitelerin nasıl kullanılacağı hakkında daha ayrıntılı bilgi için, ComboFix kılavuzunu birden çok dilde görmek için lütfen aşağıdaki sayfayı ziyaret edin.