Bakım - Temizlik

Cloud System Booster Professional indir

Hemen İndir

Cloud System Booster Professional Bilgisayar Hızlandırma ve optimizasyon programı indir, Cloud teknolojisine dayanan küçük ve verimli bir yardımcı programdır. Sistem gereksiz dosyalarını temizleyin , kayıt defteri hatalarını düzeltin, tarayıcı sorunlarını onarın, PC Performansınızı artırmak için PC sisteminizi optimize edin.
Cloud System Booster Professional indir
Cloud System Booster, PC’nizin performansını en üst düzeye çıkarmak için Registry Cleaner, Disk Cleaner, Optimizer ve PC Repair gibi dört ana işlevden oluşur. Ayrıca göz atma geçmişini , geçici internet dosyalarını, tarayıcı çerezlerini ve uzantılarını temizleyerek, İnternet dolandırıcılığına düşme şansını en aza indirerek ve GB Dosyası, Uninstaller, RAM Booster, Startup Booster gibi daha fazla özelliği gizliliğinizi koruyabilir .

Çevrimiçi veritabanı ile birlikte bulut tabanlı optimizasyon motoru,bilgisayar sistemini daha hızlı ve daha iyi hale getirin. Bulut teknolojisi, gerçek zamanlı olarak güncellenen veritabanı ile daha iyi bakım hizmetleri sunmak için kullanıcı kaynaklı çevrimiçi veritabanını güçlendirir. Bu, Cloud System Booster’ın sadece teknoloji uzmanları tarafından değil, aynı zamanda verileri paylaşan birçok kullanıcı tarafından bin derecelendirmeye göre dosya analizi ve temizleme gerçekleştirdiği anlamına gelir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı