Overclock

ClockGen indir

Hemen İndir

ClockGen Overclock Programı indir ClockGen , yalnızca Windows için kullanılabilen, alt kategori Analiz ve Optimizasyonu (daha özel olarak İşlemci) kategorisine sahip yazılım yardımcı programlarının bir parçası olan ve CPUID tarafından oluşturulmuş ücretsiz bir yazılımdır .

Hızaşırtma işleminin gerçekleşmesi için iki şey gerekir: PC ve meraklı. Bu durumda olabilecek en iyi şey, istikrarlı ancak yüksek bir overclock elde etmektir. Ortalama bir kullanıcı için sadece bir iş olmadığından, hız aşırtmaya, titiz donanım sıcaklığı izleme ve bu özel işlem için etiketlenen bilgisayar bileşeninizin tüm yönleriyle ilgili derinlemesine bilgi eşlik etmelidir.

Sisteminizi overclock etmek için hazır olduğunuzda, performansını artırmak istediğiniz sistem bileşenine göre iş için doğru araçlara ihtiyacınız vardır. ClockGen henüz başka bir hız aşırtma programı değil. CPU (Merkezi İşlem Birimi), FSB (Ön Veri Yolu), RAM (Rasgele Erişim Belleği), PCIE (PCI Express) ve PCI (Çevresel) dahil olmak üzere genel saati artırmak veya azaltmak için sisteminizin PLL’sini (faz kilit döngüsü) kullanır. Bileşen Bağlantısı).

ClockGen indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı