Bakım - Temizlik

Clean Space 2015 indir

Hemen İndir

Clean Space 2015 Görünüşte ne kadar önemsiz olursa olsun, bilgisayarınızı kullanarak tamamladığınız her görev, özellikle müdahaleci gözler söz konusu olduğunda, olmasını istediğinizden daha bilgilendirici olabilecek izler bırakır.

Bu nedenle bu hassas içeriği sürekli olarak silmeniz gerekir ve Clean Space gibi bir program bu sorunun çözümü olabilir. Sorunsuz bir kurulumdan sonra, programı açtıktan sonra, bayt olarak gösterilen PC’nizin barındırdığı çöp miktarını temsil eden bir numara istenir.

Seçenekleriniz oldukça basittir ve temizleme işlemini özelleştirmek için erişebileceğiniz üç ana düğme olduğundan uygulamanın yeteneklerinden yararlanmak için olağanüstü bir çabaya gerek yoktur. Ayrıntılar düğmesine tıkladığınızda, yardımcı programın gördüğü içeriği analiz etmenize ve PC’nizi aşırı yüklemekten başka bir şey yapmanıza izin vermeyen yeni bir pencere açılır. İnceleyebileceğiniz, navigasyonunuzu belgeleyen geçici dosyalar veya kayıt defteri dosyaları içeren birkaç kategori vardır.

Birkaçını adlandırmak için Windows 10, Windows 10 uygulamaları, Skype, Opera, Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, iTunes ve diğerleri gibi bölümleri göreceksiniz. Her biri, aynı anda tüm çöpten vazgeçmek istemiyorsanız, ayrı ayrı silebileceğiniz karşılık gelen önbellek öğeleriyle listelenir.

Clean Space 2015 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı