Bakım - Temizlik

Clean Master for PC Pro indir

Hemen İndir

Clean Master for PC Pro v6.0 Bu mükemmel mobil deneyimi PC’ye getirdiler! % 100 reklamsız, önemsiz temizleme, gizlilik koruma ve dosya yönetim aracı, PC Pro 6.0 için Clean Master nihayet burada! Tek bir tıklama ile bilgisayar depolama alanınızı tamamen boşaltmak için artık sistem gereksiz dosyalarını temizleyebilir, ayrıca gereksiz başlangıç ​​programlarını durdurabilir, önyükleme süresini hızlandırabilir ve sistem ve ağ ayarlarını akıllıca optimize edebilirsiniz.

PC Pro 6.0 için Clean Master, geçici dosyalar, günlük dosyaları, geri dönüşüm kutusu, tarayıcı geçmişi, çerezler ve otomatik tamamlama formları dahil olmak üzere Windows önemsiz dosyalarının sabit diskini temizleyen etkili bir araçtır. Yazılım 1000’den fazla popüler programı tarayarak medya, internet, oyun ve sistem süreçleri tarafından oluşturulan önbellek veya gereksiz dosyaları bulur. Bu gereksiz dosyalar değerli depolama alanı kaplar ve bilgisayarın performansını yavaşlatır. Bu dosyaları PC için Clean Master ile düzenli olarak temizlemek, kullanıcıların depolamayı geri kazanmasına ve bilgisayar hızlarını artırmasına yardımcı olur.

PC Pro 6.0 için Clean Master, uygulama desteği, İnternet desteği ve sistem desteği içerir ve güçlendirilecek öğelerin bulunduğu yazılım açıkça mevcuttur. Neredeyse her yerde, yaklaşık 70 önyükleme öğesini tarayabilme özelliğine sahiptir. Uygulama artırma, gereksiz başlatma uygulamalarını kapatmanıza ve PC önyüklemesini hızlandırmanıza olanak tanır. İnternet desteği ve sistem desteği, çevrimiçi gezinirken, oyun oynarken veya araç kullanırken mükemmel performansın keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için bilgisayarınızı optimize edebilir.

Clean Master for PC Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı