Güvenlik

Child Control 2015 indir

Hemen İndir

Salfeld Child Control 2015 v15.686 indir, Çocuk Kontrolü Programı, diğer kullanıcıların özellikle çocuklar bilgisayara ve Internet erişimini engellemenizi sağlayan basit bir arayüze sahip basit ama güçlü bir araçtır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, bir parola belirleyebilir ve aracın e-posta yoluyla güncellemelerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
Child Control 2015 indir Program ayarlarını yapılandırmak için bir sihirbaz çalıştırabilirsiniz. Örneğin, bilgisayarın saatini ve Internet kullanılabilirliğini tanımlayabilirsiniz. Süre dolduğunda, bilgisayar kapanacaktır ancak bu seçenek değiştirilebilir. Ayrıca, bilgisayar ve İnternet’in belirli bir kullanıcı tarafından erişilemeyeceği zamanı belirleyebilirsiniz. Ayrıca, bir İnternet Filtresi’ni etkinleştirebilirsiniz izin verilen web sitelerinin bir listesini oluşturmanıza izin verir ve güvenlik seviyesini düşükten çok yükseğe ayarlayabilirsiniz.
Arabirimin özelliklerini keşfederken, bilgisayar ve Internet için zaman sınırlarını yeniden yapılandırabilir isteğe bağlı olarak zorla aramayı etkinleştirebilirsiniz ve izin verilen web siteleri ve uygulamalarla ilgili bir beyaz liste ve kara liste oluşturabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı