Arcade

Chess3D Full indir Tek Part – PC Oyunu

Hemen İndir

Chess3D Full indir Tek Part - PC Oyunu

Chess3D Full indir Tek Part – PC Oyunu PC için krallar oyunu çeşitli zorluk seviyelerinde farklı bilgisayar rakiplerine karşı oynayın, ünlü satranç oyunlarını izleyin ve analiz edin veya İnternet üzerinden bir satranç oyunu oynayın. 3B görünüm, satranç tahtasını serbestçe döndürmenize ve yakınlaştırmanıza olanak tanır ve fiziksel olarak gerçekçi davranışların yanı sıra birçok farklı tahta ve taş seti tarafından çeşitlilik sağlanır. Kayıp bir oyundan rahatsız olduğunuzda rakamları tahtadan bile atabilirsiniz. Bazı parçalar animasyonludur ve zindan, ortaçağ ve mezarlık gibi çeşitli ortam sahnelerinde yürüyen ve dövüşen figürleri izleyebilirsiniz.
Bir dizi güçlü satranç motoru, bilgisayara karşı oynarken size çeşitli zorlu oynanışlar sunar. UCI protokolü destekleniyorsa üçüncü taraf satranç motorları da kolayca eklenebilir.
Halihazırda, herhangi bir noktada izlenebilen ve devam ettirilebilen yüzlerce tarihi satranç oyunu dahildir. Ek oyunlar PGN formatında alınabilir. Yerel bir ağ veya İnternet üzerinden ağ oyunları da desteklenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı