Aksiyon

Chaser Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Chaser Full indir Tek Link - PC Oyunu

Chaser Full indir Tek Link – PC Oyunu Mars, 2044. BM, Samuel Longwood’un önderliğinde MARSCORP’u (Marslı Güvenlik ve Ekonomi Komitesi) kurdu. Sonraki yıllarda, BM, esasen yöneticisinin şeffaf olmayan lisans politikası nedeniyle, MARSCORP’un kontrolünü kademeli olarak kaybeder. Longwood, otonom statüsünü, şirketler ve MARSCORP arasında vasal ilişkiler yaratmak için kullanıyor. MARSCORP’un sarsılmaz güç konumu şirketler tarafından desteklenmekte ve böylelikle ek haklar ve lisanslar elde etmektedir. Longwood ve konsorsiyumu bu anlaşmadan son derece zengin hale geldi.

Ancak MARSCORP’taki muhalif sesler, Samuel Longwood’un otoriter politikasına meydan okumaya başlar. Yönetmen olarak görevden alınmasını ve madencilik haklarının tamamen yeniden dağıtılmasını talep ediyorlar. Ancak Samuel Longwood, böyle durumlar için bir ası saklıyor. Chaser, HMS Majestic uzay gemisinde uyanıyor. Kim olduğunu, burada ne yaptığını, neden siyah üniformalı erkekler tarafından arandığını ve onu bulduklarında ona ne yapacaklarını bilmiyor..

Oyuncunun amacı, Chaser’ın gerçekte kim olduğunu ve neden olduğunu bulmaktır. avlanıyor. Hikaye, oyuncuyu HMS Majestic’den Dünya’daki Montack City’ye, ardından Sibirya’ya ve nihayetinde izin bittiği ve umarım gerçeğin bulunabileceği Mars’a götürür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı