Apk Uygulama

CEYD-A Pro Apk İndir – Türkçe Sesli Asistan

Hemen İndir

CEYD-A Pro Apk İndir – Türkçe Sesli Asistan, İphone’larda siri bulunurken sesli asistan olarak Android platformları gerçekten geri düşmüş durumdaydı, fakat CEYD-A Türkçe Sesli Asistan apk sayesinde bütün işlerinizi kolayca halledebileceksiniz. CEYD-A uygulaması sayesinde günlük ihtiyacınız olan soruları ona sorabilir ve kolayca cevabını alabilirsiniz, Türk yapımı olan bu uygulama sayesinde sms işlemlerinden arama işlemlerine kadar bir çok işlemi sesli olarak kolayca halledebileceksiniz.

CEYD-A Pro Apk İndir – Türkçe Sesli Asistan, Gelen çağrıları ses ile yanıtlayabilir veya başkalarını arayabilir, ses ile başkalarına sms gönderebilirsiniz. Gelen çağrıları siz daha ekrana bakmadan size sesle iletebilir ve anlık olarak size haberleri iletebilir. Bir çok özelliğe sahip olan bu programın ücretsiz sürümünü kullanırsanız özelliklerin çoğuna erişim sağlayamayabilirsiniz bu nedenle sizlere CEYD-A Türkçe Sesli Asistan pro apk indir‘i sunuyoruz. Hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEYD-A Pro Apk İndir - Türkçe Sesli Asistan

CEYD-A Pro Apk İndir

Yukarıdaki linkten CEYD-A Pro Apk İndir işlemini başlatabilirsiniz. 

CEYD-A Pro Apk İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı